میلاد مساوات

میلاد مساوات

مشاور و محقق هوش مصنوعی

درباره استاد:
میلاد مساوات فارغ‌التحصیل دوره‌های CS50 دانشگاه هاروارد در حوزه علوم کامپیوتر، برنامه‌نویسی و هوش مصنوعی می‌باشد. ایشان از مدرسین خبره موسسه آموزشی علوم و فنون کیش بوده و تجارب ارزشمندی در حوزه مشاوره و اجرای پروژه‌های طراحی سایت، ساخت نرم‌افزار، توسعه ابزارها و استارتاپ‌های مبتنی بر هوش مصنوعی دارد.

آدرس ایمیل

milad.mosavat@kishai.org

صفحه اینستاگرام

https://www.instagram.com/mosavatmilad

شماره تماس

09202546046

تلگرام

https://t.me/mosavatmilad

آدرس

کیش بلوار میرمهنا مرکز نوآوری کیش

ماموریت و بیوگرافی

من میلاد مساوات هستم؛ فارغ‌التخصیل رشته‌ی کامپیوتر با گرایش برنامه‌نویسی؛ 12 سال پیش به دلیل علاقه‌ی بسیار فراوان به 2 مقوله‌ی بازاریابی و تکنولوژی، به دیجیتال مارکتینگ گرایش فراوانی پیدا کرده و ادامه‌ی زندگی خود را وقف آن نمودم. در بیزینس اسکول ماهان در دوره‌ی مدیریت دیجیتال مارکتینگ شرکت نمودم و با نمره‌ی کامل فارغ‌التحصیل شدم.

تجربیات فراوانی در اکثر بخش‌های دیجیتال مارکتینگ کسب کردم که این تجربیات شامل برنامه‌ریزی صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ برای برندهای مختلف بودند. از جمله‌ی این تجربیات می‌توان به پیاده‌سازی و مدیریت وبسایت‌های وردپرسی، طراحی قیف بازاریابی و فروش، بخش بندی مشتریان، ترسیم مسیر سفر مشتری، ایمیل مارکتینگ، اس‌ام‌اس مارکتینگ، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات کلیکی و اقدامی، پرفورمنس مارکتینگ و… اشاره نمود.

حال با کوله‌باری از تجربه به همراه تیمی متعهد و مسئولیت‌پذیر، همراه شما هستیم برای خدمت‌رسانی در تمام زمینه‌های دیجیتال مارکتینگ. ناگفته نماند که هنوز هم اشتیاق و عطشی فراوان در یادگیری داریم و هیچگاه از آموختن خسته نخواهیم شد.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

دوره اکسل 2019 مقدماتی

بدون امتیاز 0 رای
3,200,000 تومان
1
3,200,000 تومان