درباره ما بیشتر بدانید!

انجمن هوش مصنوعی و تکنولوژی‌های نوظهور کیش نام یک اجتماع مردمی متشکل از افراد متخصص و توانمند در حوزه تکنولوژی بوده که اکثریت آن‌ها ساکن جزیره زیبای کیش و به اصطلاح کیشوند هستند. مأموریت این انجمن ورود دانش عمیق هوش مصنوعی از جوامع بین‌المللی به کشور عزیزمان ایران با هدف بهره‌مندی از تمام ظرفیت این پدیده شگفت‌انگیز می‌باشد.

در این راستا یکی از مهمترین وظایف انجمن آموزش در حوزه تکنولوژی بوده و به همین منظور این پلتفرم آموزشی شروع به فعالیت نموده. در این پلتفرم دوره‌ها عمومی و تخصصی بسیاری تعریف خواهد شد تا افراد بتوانند بسته به نیاز خود در آن‌ها ثبت‌نام نموده و دوره‌ها را طی نمایند.

پلی میان آموزش و بازار کار

دپارتمان آموزش انجمن هوش مصنوعی و تکنولوژی‌های نوظهور کیش، تمامی آموزش‌های خود را به نوعی طراحی و ارائه نموده که دانش‌پذیران در پایان هر دوره، مشغول به کار شده و در بازار کار در کنار کسب درآمد به افزایش مهارت و تجربه بپردازند.

مراحل یادگیری در دپارتمان آموزش انجمن هوش مصنوعی کیش

مشاوره پیش از ثبت‌نام

افراد می‌توانند از طریق روش‌های مشخص شده در بخش تماس با ما، اقدام به دریافت مشاوره رایگان نمایند. این اقدام با هدف تهیه‌ی مناسب‌ترین دوره برای هر فرد انجام می‌شود.

خرید دوره

پس از نیازسنجی، افراد می‌توانند نسبت به خرید دوره‌ها اقدام نمایند. این دوره‌ها با توجه به کیفیت بی‌نظیرشان، هزینه‌ای مقرون به صرفه برای دانش‌پذیران دارند.

پشتیبانی دوره

خرید دوره و شروع یادگیری پایان ارتباط ما با شما نیست. از این نقطه ارتباط اصلی شما با دپارتمان آموزش انجمن هوش مصنوعی کیش آغاز خواهد شد. در حین گذراندن دوره از طریق روش‌ها مختلف امکان پرسش و پاسخ و دریافت پشتیبانی برای تمامی شرکت‌کنندگان میسر خواهد بود.

برخی از دوره‌ها

از دوره‌های آموزش ما دیدن کنید

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار